Kontaktai


Būsto energijos taupymo agentūra                                                                     

 

Adresas Švitrigailos g. 11B, LT-03110 Vilnius

Kodas 303004035
Telefonas (8 5) 270 5455 
Faksas      laikinai nenaudojamas
El. paštas  info@betalt.lt

Svetainė www.betalt.lt
  
2013 m. vasario 19 d. įsteigta VšĮ Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) pradėjo įgyvendinti naująjį Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos modelį.

 

Pagrindiniai naujojo modelio principai yra daugiabučių namų atnaujinimo iniciavimas bei proceso valdymas, daugiabučių atnaujinimą inicijuoja savivaldybės, o paskolą, reikalingą daugiabučiui namui atnaujinti ima ne patys gyventojai, bet savivaldybės paskirtas programos įgyvendinimo administratorius. Dėl šios priežasties daugiabučių namų atnaujinimo procesas tampa labiau centralizuotas, gyventojams ir daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdytojams mažėja įprastai atnaujinimo metu tenkanti administracinė našta, gyventojai tiesiogiai netampa paskolos gavėjais.

 

Atnaujinti pastatai naudoja mažiau energijos, sutaupyti energijos kaštai padengia investicijas, gyventojų gyvenimo kokybė žymiai pagerėja bei padidėja jų būsto vertė.

 

Agentūra teikia konsultacijas ir pagalbą būsto savininkams daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, vertina ir derina pateiktus investicijų planus, pirkimų dokumentus, bendradarbiauja su savivaldos institucijomis, inžinerinėmis konsultacinėmis įmonėmis, mokymo įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kt. Agentūra taip pat įgyvendina su Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa susijusią veiklą būsto priežiūros ir kokybės, efektyvių energiją taupančių priemonių įgyvendinimu, organizuoja mokymus, seminarus.

 

Agentūra dalyvauja ir ES lėšomis remiamuose tarptautiniuose projektuose, kurie stiprina bendradarbiavimą su kitų šalių būsto partneriais ir didina gebėjimus bei patirtį įgyvendinti projektus, susijusius su alternatyvių energijos šaltinių įgyvendinimu daugiabučiuose pastatuose, plėtojant pasyvaus energijos vartojimui namo statybos įdėjas ir vykdo veiklą, susijusią su būsto savininkų skatinimu atnaujinti daugiabučius namus.

 

Būsto energijos taupymo agentūros specialistai konsultuoja telefonu ir atvykstant visuose Lietuvos miestuose.


                                                                     

Adresas Švitrigailos g. 11B, LT-03110 Vilnius

Nemokama telefono linija 8 800 200 12

Atgal